ksiega

Pojawiły się zbliżone do Mojej Księgi Win opracowania. Widać rośnie zapotrzebowanie na taki produkt. Cieszę się jako autor, że nadążamy za światowymi trendami i to chyba nawet mamy tzw. "Added Value", bowiem nasze wydawnictwo zawiera elementy podręcznikowe i spore kompendium wiedzy, a nie tylko album kolekcjonerski.

Polecam natomiast nalepki do zdejmowania etykiet bo to te, które opisywałem w KW właśnie. Sprawdzone. Działają."

Zbigniew J. Wróbel


Marek Kondrat

„Polecam tę Księgę, gdyż....”

Dowiedz się więcej


January hr. Gościmski

... Bardzo mi się podoba konstrukcja tej Książki - Notesu.

Czytaj dalej


Zbigniew J. Wróbel

„ Księga Win ma ... pełnić rolę bedekera, czyli podręcznika „pierwszej pomocy...”

Czytaj całość


Zbigniew J. Wróbel o innych pasjach

„ Cygara … już samo słowo brzmi szlachetnie... i tchnie wielkim światem …”

Czytaj całość

Wina dla Tawerny Marina w Eko Marina

Zostałem poproszony przez przyjaciół z Giżycka, Państwa Kasię i Jacka Niewiadomskich o pomoc w konstrukcji Karty Win do nowo otwieranej, właśnie na nadchodzące Święto Bożego Ciała tj. 30 maja 2013, restauracji w najbardziej prestiżowym miejscu miasta tj. w nowoczesnej Eko Marinie. To już kolejna restauracja Państwa Niewiadomskich. Tym bardziej poczułem się zaszczycony i przyjąłem zadanie do wykonania.

Poświęciliśmy, więc wspólnie czas na opracowanie listy win, która spełniałaby oczekiwania zarówno lokalnej społeczności jak i pływającej braci wodniackiej i turystów zagranicznych, których w Giżycku bardzo przybywa w ostatnim czasie.

Z dostępnej listy kilkuset gatunków wyselekcjonowaliśmy grupę ok 30 konkretnych butelek i w poszerzonym o kilku przedstawicieli Klubu Koneserów (w tym Piotra Ś. oraz Artura S.), a także innych miłośników wina, gronie dokonaliśmy degustacji oraz analizy cenowej starając się dobrać tak wina, aby dać możliwość dostępności wielu szczepów, różnych regionów winiarskich a także zdywersyfikować je cenowo na tyle by każdy portfel miał szansę na odrobinę przyjemności.

Poniżej zamieszczamy plik z opisami jedynie tych szczególnych najbardziej prestiżowych win, które mam nadzieję znajdować się będą w stałej ofercie.

wina-dla-ecomarina

 

TAWERNA MARINA, mieści się w porcie Eko Marina ul. Dąbrowskiego 14, w Giżycku

975087_471853489567294_198303643_n

 

Twitter Księgi Win

POLECAMY:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do regionu Bordeaux!
BORDEAUX – KRAINA WINEM PŁYNĄCA
bodeaux-map


Gorąco polecamy "moją Księga Win", jako unikalny prezent!
Księga jest dostępna w sieci sklepów CENTRUM WINA , w salonach Kondrat Wina Wybrane oraz oczywiście w sprzedaży wysyłkowej


Nasi partnerzy