ksiega

Pojawiły się zbliżone do Mojej Księgi Win opracowania. Widać rośnie zapotrzebowanie na taki produkt. Cieszę się jako autor, że nadążamy za światowymi trendami i to chyba nawet mamy tzw. "Added Value", bowiem nasze wydawnictwo zawiera elementy podręcznikowe i spore kompendium wiedzy, a nie tylko album kolekcjonerski.

Polecam natomiast nalepki do zdejmowania etykiet bo to te, które opisywałem w KW właśnie. Sprawdzone. Działają."

Zbigniew J. Wróbel


Marek Kondrat

„Polecam tę Księgę, gdyż....”

Dowiedz się więcej


January hr. Gościmski

... Bardzo mi się podoba konstrukcja tej Książki - Notesu.

Czytaj dalej


Zbigniew J. Wróbel

„ Księga Win ma ... pełnić rolę bedekera, czyli podręcznika „pierwszej pomocy...”

Czytaj całość


Zbigniew J. Wróbel o innych pasjach

„ Cygara … już samo słowo brzmi szlachetnie... i tchnie wielkim światem …”

Czytaj całość

Zapraszamy do winnic Finger Lakes – filmik

Finger Lakes to region winnic trzeci w USA po California i Washington. Tam produkuje się 8 mln butelek win białych i czerwonych.

Piękny i bajecznie malowniczy region. Jeziora rynnowe wyglądają jak rzeki. Są głębokie i długie a zbocza wokół nich pokryte są krzewami winorośli. Piękna wycieczka dla koneserów win i globtroterów. Niedaleko do Niagary gdzie można podziwiać słynne wodospady na rzece Niagara o dł. 157 km- łączącej jezioro Eire z Ontario (różnica poziomów 99 m). Można po drodze odwiedzić Buffalo City i rozkoszować się najsłynniejszymi na świecie Buffalo Wings czyli ostrymi skrzydełkami w barze Anchore.

Dwie winnice z Finger Lakes w 2015 zostały umieszczone na liście top 100 : Hermann J.Wiemer oraz Sheldrake Point. Białe wino Pinot Grigio które rekomendujemy to Belhurst 2014 z aromatami banana, wanilii i jabłek za ok 20 $ albo Belhurst Riesling z kolei z kiwi, limonka, mango nawet taniej bo ok 17-19$, i tańsze : Chateau Lafayette Reneau 2014, lekko anyżkowo-miętowe Leidenfrost 2011- Gewurztraminer za 12$, Wagner Gewurztraminer ; Hazlitt 2013 , a nawet półwytrawne jak Hosmer czy Paumanok. Czerwone to tez Lafayett Renau lub Ventosa na 23 akrach produkuje Cabernet Franc, Savignon i Pinot Noir w cenie od 11-30 $.

Twitter Księgi Win

POLECAMY:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do regionu Bordeaux!
BORDEAUX – KRAINA WINEM PŁYNĄCA
bodeaux-map


Gorąco polecamy "moją Księga Win", jako unikalny prezent!
Księga jest dostępna w sieci sklepów CENTRUM WINA , w salonach Kondrat Wina Wybrane oraz oczywiście w sprzedaży wysyłkowej


Nasi partnerzy