ksiega

Pojawiły się zbliżone do Mojej Księgi Win opracowania. Widać rośnie zapotrzebowanie na taki produkt. Cieszę się jako autor, że nadążamy za światowymi trendami i to chyba nawet mamy tzw. "Added Value", bowiem nasze wydawnictwo zawiera elementy podręcznikowe i spore kompendium wiedzy, a nie tylko album kolekcjonerski.

Polecam natomiast nalepki do zdejmowania etykiet bo to te, które opisywałem w KW właśnie. Sprawdzone. Działają."

Zbigniew J. Wróbel


Marek Kondrat

„Polecam tę Księgę, gdyż....”

Dowiedz się więcej


January hr. Gościmski

... Bardzo mi się podoba konstrukcja tej Książki - Notesu.

Czytaj dalej


Zbigniew J. Wróbel

„ Księga Win ma ... pełnić rolę bedekera, czyli podręcznika „pierwszej pomocy...”

Czytaj całość


Zbigniew J. Wróbel o innych pasjach

„ Cygara … już samo słowo brzmi szlachetnie... i tchnie wielkim światem …”

Czytaj całość

„Dzisiejszy świat zmienia się szybciej.
Wraz z nim zmieniają się obyczaje, bo tylko zmiany są stałe. Wraz z zamożnością warstw średnich rośnie także potrzeba konsumpcji i afirmacji statusu społecznego jednostki, szczególnie w Polsce uciekamy chętnie od „urawniłowki”.
Dlatego wydaje mi się, że ta „Księga Win” jest wydawnictwem bardzo na czasie.30-40-latkowie zagonieni codziennością nie mają czasu na studiowanie książek o winie czy esejów winiarskich. Pracują. Jednakże wino staje się immanentną składową ich życia towarzyskiego i biznesowego. Kiedyś umawialiśmy się „na wódeczkę”, dziś umawiamy się„ na winko”, aby omówić, przegadać, skonsultować, dowiedzieć się czy lobbować. Czyli zaczęło „wypadać” znać się na winie, bo to jeden z tzw. „otwierających tematów”.

Bardzo mi się podoba konstrukcja tej Książki-notesu. Z jednej, bowiem strony dostarcza kompendium wiedzy i to podanej w sposób raczej popularno-naukowy, niż naukowo-profesjonalny, a z drugiej zachęca do odrabiania „pracy domowej”, robienia notatek i kolekcjonerstwa. Ułatwia życie, rozwijając umiejętności. Mądrze.

Sam jestem osobą ceniącą dobra luksusowe i mam szacunek do marek, więc tym bardziej doceniam „fachową” robotę, jaką autor wykonał porządkując przydatną, zminimalizowaną wiedzę.
Szczególnie uwiodły mnie końcowe tabelki, dzięki którym łatwo i szybko można zweryfikować swoje tezy.
Jednocześnie struktura „Księgi Win” kreuje pewien chwalebny styl i obyczaj.
Autor zachęca do niespiesznej konsumpcji, refleksji. Rekomenduje skojarzenia zawodowe i wspomnieniowe. Prawi anegdoty. Podpowiada, że wspólne picie wina to okazja do poznania drugiego człowieka. To też bezpieczna płaszczyzna do nieagresywnego przekazania pewnych uwag i sugestii interlokutorom.
Wino, jak muzyka – łagodzi obyczaje i sprawia przyjemność, ale jak w każdej dziedzinie i tu wymagana jest wiedza i doświadczenie.
I tu z pomocą przychodzi niniejsze wydawnictwo czego autorowi szczerze gratuluję bo, jak niewiele w dzisiejszym świecie gadżetów jest użyteczne i eleganckie, a ja lubię i doceniam szyk i elegancję.”

January hr. Gościmski
Honorowy Prezes Klubu Koneserów

Twitter Księgi Win

POLECAMY:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do regionu Bordeaux!
BORDEAUX – KRAINA WINEM PŁYNĄCA
bodeaux-map


Gorąco polecamy "moją Księga Win", jako unikalny prezent!
Księga jest dostępna w sieci sklepów CENTRUM WINA , w salonach Kondrat Wina Wybrane oraz oczywiście w sprzedaży wysyłkowej


Nasi partnerzy